Pieczątki automatyczne samotuszujące 

Pieczątki automatyczne samotuszujące wykorzystują tzw. gumkę, na której odtworzony jest wzór pieczątki. Gumkę wykonuje się z polimeru utwardzonego promieniami UV lub poprzez grawerowanie specjalnej gumy promieniem laserowym. Gdy naciskamy obudowę pieczątki, gumka umieszczona na obracającej się płytce styka się z wkładką tuszującą nasączoną tuszem a następnie przenosi obraz na papier lub inne podłoże. Tusz we wkładce tuszującej wystarcza na kilka tysięcy odbić i można go uzupełnić korzystając z tuszu uzupełniającego do pieczątek polimerowych. Po kilku latach użytkowania wkładkę tuszującą należy wymienić, aby móc się dalej cieszyć wyraźnym i czystym odbiciem.

Zakłady WAGRAF to krajowy producent opraw do pieczątek samotuszujących i błyskowych (pre-ink) z ponad 60-letnim doświadczeniem. Praktyczne zamknięcie pieczątek umożliwia ich noszenie w torebce lub kieszeni bez obawy zabrudzenia. W styczniu 2017 WAGRAF wprowadził nową serię pieczątek samotuszujących zastępującą serię Wagraf Compact, cechuje się ona nowoczesnym i atrakcyjnym wzornictwem. Nowa seria obejmuje modele Wagraf b2s, Wagraf b3s oraz Wagraf b4s.

SHINY to pieczątki o trwałej obudowie i bogatej gamie kolorystycznej. Najwyższa jakość wykończenia oprawy gwarantuje długie użytkowanie. Duży wybór rozmiarów obudów umożliwia dobór najlepiej dostosowany do treści i projektu graficznego. 

Obudowy linii Premium pokryte są miękką, przyjemną w dotyku powłoką gumową - ten unikalny design czyni z linii Premium najbardziej atrakcyjny produkt.

Wywodząca się z Austrii firma Trodat to największy producent artykułów stemplarskich i komponentów do produkcji stempli na świecie. Produkty Trodat cecują się innowacyjnością, nowoczesnym wzornictwem  i niezrównaną jakością.

Pieczątki samotuszujące Trodat Printy wyposażone są we wkład tuszujący, który w łatwy sposób można wymienić nie brudząc sobie rąk. Dodatkowo pieczątki Printy posiadają przeźroczyste okienko pozycyjne pokazujące miejsce stemplowania, co pozwala na precyzyjne umiejscowienie odbicia.

Firma COLOP Stempelerzeugung Skopek Gesellschaft m.b.H. & CO. KG. zastała założona w roku 1980 i od początku swojej działalności zajmuje stabilną oraz czołową pozycję jako producent pieczątkarskich automatów samotuszujących na świecie. Printer Compact to niezawodne pieczątki testowane na wykonanie do 1 miliona odbić.

Produktów na stronie:
35,00 zł brutto
Pieczątka automatyczna z płytką...
Stwórz swoją pieczątkę
35,00 zł brutto
Pieczątka automatyczna z płytką...
Stwórz swoją pieczątkę
36,00 zł brutto
Pieczątka automatyczna...
Stwórz swoją pieczątkę
37,00 zł brutto
Pieczątka automatyczna...
Stwórz swoją pieczątkę
38,00 zł brutto
Okrągła pieczątka z płytką tekstową
Stwórz swoją pieczątkę
40,00 zł brutto
Pieczątka automatyczna...
Stwórz swoją pieczątkę